Stien Edlund, Elias Verwilt, Timon Verbeeck en de andere leden van Team #RIProken nemen het op tegen Smokezilla op ons gloednieuwe raceparcours. En jij kan in hun team zitten.
Doe mee aan de wedstrijd, win een plek naast je favoriete creator en race mee in de nieuwe video’s van #RIProken.
Doe mee
Wil jij met Team #RIProken racen tegen Smokezilla? Zo maak je kans op een plekje in je favoriete team en kan je meedoen in de video’s van #RIProken:
Toon met een creatieve foto of video hoe jij met stress omgaat. Zonder sigaretten of vapes, natuurlijk!
Vul het wedstrijdformulier hieronder in en kies met welke creators je graag wil racen. Let op: inschrijven voor een racedag kan tot één week voor de race.
Een jury kiest de leukste inzendingen. Ben jij erbij? Dan mag je samen met je favoriete creators racen tegen Smokezilla en nemen we contact met je op.
Heb je nog een goed idee?
Stuur gerust nog een foto of filmpje in.